Milé čtenářky, milí čtenáři,

od řady lidí slýchám názor, že k úspěchu v dnešní době vysoká škola není potřeba. Argumentují tím, že valná část absolventů se stejně věnuje jinému oboru, než jaký studovala, a že nejvíc se člověk naučí až praxí. Je pravda, že spousta z nás by se bez titulu skutečně obešla, ale o hodně by se ochudila. Studium vám totiž může přinést mnohem více než jen poznatky a několik písmenek před jménem. Když jsme se v anketě pro tento magazín ptali úspěšných mladých lidí, co nejdůležitějšího si odnášejí z vysoké školy, zakladatelka projektu Czechitas Dita Přikrylová zmínila jednu zásadní věc: že vysoká škola dá každému přesně to, o co si řekne. Můžete jí proplout, aniž by to na vás zanechalo výrazné stopy, anebo ji můžete brát jako jednu velkou příležitost. Doba studia vám poskytuje neuvěřitelný prostor pro to, abyste mohli růst, a je jen na vás, jak ho využijete.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.