Daniel Čapek je velkým fanouškem moderních technologií, což dokládá i fakt, že ve firmě Sodexo Pass začínal jako IT specialista. "Tenkrát se ještě používaly pětipalcové diskety s kapacitou 1,2 megabytu," směje se s nostalgií. Dnes je ve společnosti, která se zabývá zaměstnaneckými benefity a správou budov, generálním ředitelem pro Česko a na technologické vychytávky nezanevřel. "Třeba své Apple Watch  1  musím mít neustále na ruce − při práci, plavání i jízdě na kole," ukazuje zápěstí.

Na uších nosí bezdrátová sluchátka Bose OE Soundlink  2 , aby mohl telefonovat a poslouchat audioknihy prakticky neustále. V audiotéce na svém iPhonu  3  má okolo 300 hodin jejich nahrávek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ve společnosti Sodexo Pass začínal Daniel Čapek před 22 lety jako IT specialista.
  • Na technologie ale nezanevřel ani coby generální ředitel.
  • Je hrdým sběratelem fotoaparátů, vlastní také historickou kalkulačku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.