Ačkoliv se nejedná o typickou technologii, z domu Matúš Opálka zásadně nevychází bez batohu  1 . "Právě v něm nosím všechny osobní i pracovní nezbytnosti," říká zakladatel společnosti Opálka Design zaměřující se na produktový a interiérový design.

Jednou z věcí, kterou má v zavazadle na zádech, je chytrý telefon  2 , spojení s okolním světem. "Běžně slouží k vyřizování komunikace s klienty. Mohu přes něj ale ovládat i pracovní počítač přes aplikaci TeamViewer, skenovat dokumenty, regulovat osvětlení v domácnosti nebo zaměřovat prostory," popisuje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Mladý designér a podnikatel Matúš Opálka zásadně neopouští dům bez batohu.
  • Nosí v něm spojku s okolním světem, laserový zaměřovač i talisman na čtyřech kolech.
  • Oceňuje spojení vysoké kvality, minimalistického provedení a jednoduchého ovládání.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.