Ráda se spoléhá na praktické věci. "Vedle zrcátka, rtěnky, hřebenu a dobré vůně v mé kabelce nesmí chybět peněženka z papíru s dolarovým potiskem  nebo malá taška na nákup  2 , která se vždycky hodí," líčí generální ředitelka pojišťovny D.A.S. Rechtsschutz AG Jitka Chizzola. Protože má v oblibě pestré barvy, samotná kabelka  je většinou hodně veselá, s nápadným vzorem a hraje všemi barvami.

Ještě jednu věc musí mít Jitka Chizzola neustále po ruce − cestovní skládací "odchlupovač"  4 . "Mám pejska a bez téhle vychytávky se neobejdu," usmívá se žena, která je kvůli své práci prakticky neustále on-line. "Co se týče technologií, nejsem žádný fanatik, ale myslím si, že jdu s dobou," dodává s tím, že telefon už se sem tam naučila na chvíli vypínat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Není žádný fanatik technologií, ale jde s dobou.
  • Na cestách si dopravu, ubytování i restaurace Jitka Chizzola často rezervuje pomocí tabletu či mobilu.
  • Jako majitelka psa musí mít neustále po ruce skládací "odchlupovač".
  • Relaxuje na golfu nebo při jízdě svým kabrioletem BMW.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.