Hospodářské noviny vás společně s LOLO.ZONE zvou na setkání s Ondřejem Krátkým, šéfem a spoluzakladatelem populární aplikace na objednávání taxi Liftago. Hospodářské noviny a LOLO.ZONE tak pokračují v sérii on-line konferencí se zajímavými osobnostmi tuzemské byznysové scény.

Ondřej Krátký vám bude k dispozici ve středu 23. května od 13 do 16 hodin, kdy můžete přímo od něj získat rady pro rozjezd vlastního start-upu. Může s vámi také sdílet své zkušenosti, které jsou cenné tím, že opustil slibně se rozbíhající kariéru v korporaci a vydal se vlastní cestou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.