Když televize Showtime oznámila, že bude vysílat nový pořad komika Sachy Barona Cohena s názvem Who Is America?, nemusela se příliš starat o propagaci. Zařídili ji zadarmo a z vlastní vůle na Twitteru či Facebooku američtí politici, kteří se stali obětí žertů britského komika.

Bývalá guvernérka Aljašky Sarah Palinová Barona Cohena označila za zlého a zvráceného. Nelibě se o své účasti v show vyjádřili na sociálních sítích i politici Roy Moore a Joe Walsh, kteří už si odbyli pár svých televizních "minut slávy". Skeč s Palinovou se zatím nevysílal, a jak naznačil prezident programového oddělení Gary Levine ze stanice Showtime, možná nepoběží vůbec. Ne kvůli cenzuře, ale prostě proto, že Cohen je perfekcionista, který z natočeného materiálu hodně vybírá. Pro představu: svůj film Borat sestříhal z celkových 400 hodin natočeného materiálu.

To však Baronu Cohenovi nebránilo, aby Palinové nenapsal dopis, v němž žádá omluvu jménem své fiktivní postavy Dr. Billyho Ruddicka jr. "Dříve jste lovila tu nejnebezpečnější zvěř v zemi, jako jsou vlci či lidé na podpoře, proč nyní útočíte na takového milého občanského novináře, jako jsem já?" tázal se provokativně v dopise, kde mimo jiné poznamenal, že političku dříve obdivoval za to, že říká pravdu o rodném listu bývalého prezidenta Baracka Obamy. Ale že nyní byla "zasažena granátem hovadin" a "krvácí fake news".

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.