Sport je pro Tanju Vainiovou velkou vášní, proto nedá do­pustit na chytré sportovní hodinky  1 . "Motivují mě ke stále lepším výkonům, které ráda kontroluji během týdne," říká ředitelka společnosti ABB, jež se specializuje na digitální technologie pro průmysl.

"Mobilní telefon  2  je pro mě zase takový malý počítač do ruky, který ukrývá hned několik zařízení v jednom," popisuje. Díky smartphonu je neustále v kontaktu s rodinou, přáteli i byznysovými partnery, má pod kontrolou kalendář i e-maily. "Fotografie mi potom připomínají všechny skvělé věci, které se kolem mě dějí."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Tanja Vainiová řídí firmu, která dodává digitální technologie do průmyslu.
  • Nezůstává pozadu, a sama si proto pořídila hned několik vychytávek, které jí usnadňují život a šetří čas.
  • Auto odemyká bez klíče a v kanceláři má velkou obrazovku pro komunikaci s kolegy i klienty.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.