V životě developera je důležité mít silné ego. Silnou víru v sebe sama a své nápady, svou kreativitu a schopnost uspět navzdory překážkám. Když pro ego najdete objem, kdy je pro vás ještě studnicí síly a sebevědomí, ale není zdrojem pýchy, tak je to skvělý spojenec a kamarád. V poslední době nám i našim kamarádům dělají velkou radost projekty, které jsme dokončili, nebo které alespoň nabírají reálné obrysy. Zkolaudovali jsme Truhlárnu, kde nám zbývá poslední jednotka. Dokončili a rozprodali jsme Barrandovskou zahradu. Máme hrubou stavbu Sakury. Na Truhlárně máme radost z překvapených reakcí na historickou fasádu v památkově chráněné ulici v kombinaci s moderní, kamenem obloženou a prosklenou fasádou do jižní zahrady. Na Barrandovskou zahradu zase jezdíme klientům s radostí ukazovat, jak precizně realizujeme zeleň, a jak v ní pro každý byt vytváříme soukromé zelené pokoje. Sakura se pro změnu už nyní dvakrát dostala do finále světových architektonických soutěží. Mimo jiné díky tomu, jak je porostlá stromy a keři, a jak pracuje s vodou. Obdobným způsobem nám dělají radost i projekty, které máme v přípravě, a kde ty nejlepší nápady jistě teprve přijdou.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.