Když absolventka germanistiky Michaela Hlaváčková hledala práci, musela najít takovou, u níž by se fyzicky příliš neunavila. Mladá žena se už dvakrát léčila s mozkovým nádorem a zůstaly jí trvalé následky. Místo nakonec našla v neziskové organizaci Rubikon Centrum, která se zabývá začleňováním lidí po výkonu trestu na trh práce. Nejvíce jí u nového zaměstnavatele pomohlo, že si mohla sama určit pracovní dobu a výši úvazku. "Zkraje mi šéfová navrhla tři dny v týdnu, a když se ukázalo, že to zvládnu, postupně jsme úvazek navyšovaly," popisuje.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.