Jak hodnotíte letošní ročník podnikatelských soutěží?

Tradičně se nesl ve znamení neustálého zvyšování kvality a profesionality soutěžících. České firmy se nebojí inovativně řešit výzvy trhu, začít podnikat ve velmi rozdílných kulturách a přitom si uvědomovat, že podnikání není jen o ekonomických výsledcích. I proto je pro nás pozice hodnotitele čím dál náročnější, včetně kategorie společenské odpovědnosti. Každopádně nás nesmírně těší, jakým pokrokem se v této oblasti mohou soutěžící rok od roku pyšnit.

Silnou pozici mezi soutěžícími firmami mají technologické podniky. Vy sami nabízíte zajímavá technologická řešení. V čem můžete firmám pomoci?

Máme široké portfolio služeb pro podniky všech velikostí, od živnostníků a majitelů malých firem až po největší korporátní společnosti. Nabízíme celou škálu mobilních i fixních komunikačních služeb. Máme také velmi zajímavou nabídku nových IoT řešení, díky nimž můžeme udělat z obyčejné budovy chytrou, pomoci firmám efektivněji využívat prostory pro práci, parkoviště a spotřebu energií nebo nabídnout služby pro trackování aktiv, pomocí kterých mohou firmy lépe sledovat a řídit svůj vozový park či zásilky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.