Japonský třicátník s posunky vnutí v atriu stadionu chicagských Býků svůj fotoaparát domácímu fanouškovi a se širokým úsměvem opakovaně udělá pózu, jako by ve výskoku přes obránce právě zavěšoval do obroučky − stejně jako socha za ním. Má na sobě bílý trikot s číslem 23 a jmenovkou Jordan. Není jediný, kdo míří na zápas Bulls v dresu muže, který přestal dělat dvoutakty už před šestnácti lety. Tričko nejslavnějšího basketbalového hráče všech dob se stále dobře prodává v obchodě se suvenýry pár desítek metrů od bronzové skulptury. Stejně jako dresy jeho týmových kolegů z 90. let, kdy se bezkonkurenční Chicago stalo šestkrát šampionem ligy NBA (Národní basketbalové asociace). A stejně jako spousta dalších produktů, které nesou Jordanovo jméno.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.