Když Britové v referendu v červnu roku 2016 odhlasovali brexit, ostatní Evropané byli v šoku. Ale na faktu, že Velká Británie odejde z Evropské unie, dokázali přece jen najít něco pozitivního. Těšili se, že už se nebudou muset dívat do tváře Nigela Farage. Člověka, který dlouhá léta propagoval brexit jako žádný jiný britský politik. "Konečně se zbavíme zdroje největšího plýtvání v evropském rozpočtu, což je váš plat," vmetl Farageovi na jednání Evropského parlamentu do tváře Guy Verhofstadt, lídr evropských liberálů, mezi něž patří i české hnutí ANO. Narážel na fakt, že Farage v EP skoro za 20 let, kdy byl europoslancem, prakticky nic nedělal a využíval ho jen proto, aby se zviditelnil.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.