Veronika Deckerová, bývalá novinářka a dlouholetá komunikační konzultantka, bude dohlížet na práci bratislavského týmu Bison & Rose. Zároveň rozšířila seniorský tým Bison & Rose v Praze, kde se zapojí do strategického poradenství především pro mezinárodní klienty agentury.

"S Bison & Rose nás spojuje dlouholeté lidské i agenturní partnerství a spolupráce, proto tento krok považuji za další přirozený stupeň našeho vztahu. Jsem přesvědčena, že oceňované unikátní know-how bude mít na našem trhu úspěch a velmi se těším na další profesní výzvy v pražském týmu," řekla Veronika Deckerová.

Pro geografické rozšíření svého působení se jedna z nejvýznamnějších českých komunikačních agentur rozhodla s ohledem na vysoký zájem klientů i na Slovensku.

"Současným, ale i novým klientům budeme schopni poskytnout typickou kvalitu našeho komunikačního poradenství a služeb v obou zemích a využít tak jednak výbornou znalost trhu a také všechny synergie, které tento krok umožňuje," řekl Roman Šmíd, výkonný ředitel agentury Bison & Rose.

Související