Vedle sebe stojí tři dráhy, po každé z nich jezdí různé předměty rozličných tvarů. Je potřeba sbírat pouze čtverce z dráhy 2, na jiné předměty se nesmí sahat. Změna. Nyní je potřeba sbírat trojúhelníky z dráhy 3 a ignorovat čtverce z "dvojky". Je přitom důležité to nepoplést. Ve hře je pracovní místo.

Podobný úkol se bude uchazečům o zaměstnání promítat ve virtuální realitě. Firmy tak zjistí, jestli se daný člověk hodí pro práci, o kterou se uchází. Software, který vyvíjí společnost Medicton Group společně s Českým vysokým učením technickým (ČVUT) a společností Motiv P, dokáže ve virtuální realitě simulovat reálné pracovní situace. Následně vyhodnotí, jak se v nich uchazeč zachoval.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.