Hazard se stále více přesouvá na internet. Zatímco v roce 2017 v on-line prostředí hráči podle statistik Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti utratili zhruba třetinu peněz vložených do hazardu, loni už to byla téměř polovina. Ruku v ruce s tím přichází do Česka i nový fenomén. Jsou jím on-line kasina, která přijímají sázky a vyplácí výhry výhradně ve virtuálních měnách, jako je bitcoin, litecoin, dash nebo ethereum. Zasázet si zatím Češi mohou v těch zahraničních. Ty ale nepodléhají českým zákonům a neplatí v Česku daně. Stát nad nimi navíc nemá kontrolu, a nemůže tak ohlídat, jestli se přes ně neperou peníze ze zločinu nebo hráčům garantovat, že jim kasina skutečně vyplatí výhry.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.