Hubený klaun se motá přeplněnými ulicemi, když ho parta dětí okrade o reklamní ceduli, se kterou si vydělával na živobytí. Běží za nimi do uličky plné odpadků a tam jej mládežníci surově zbijí. Při sledování úvodní scény komiksového snímku Joker, který nyní promítají česká kina, divák nemá pocit, že by hleděl na fiktivní město Gotham, kde se má odehrávat. Spíš vidí newyorský Manhattan 70. či 80. let minulého století, město plné odpadků a společenského neklidu. Ostatně New Yorku se Gotham přezdívalo už v 19. století.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.