S Českou republikou souvisí Mezinárodní rok astronomie (International Year of Astronomy – IYA) víc než jen obecně: za časů Rudolfa II. v Praze...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Letošní rok byl vyhlášen za Mezinárodní rok astronomie, takže program hvězdáren a planetárií bude ještě pestřejší než obvykle. Pohledy do vesmíru přitom lze nejednou spojit i se zajímavými výlety, protože observatoř většinou nemůže stát někde uprostřed města. Zařízení tohoto typu
  • je u nás mnoho – včetně soukromých observatoří jde o bezmála stovku. Představujeme vám především největší a nejznámější hvězdárny, ale nevynechali jsme ani několik těch menších.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru