Finále fotbalového mistrovství světa nemohlo mít sladší konec. Brankář Iker Casillas nejprve pomohl Španělsku k zisku titulu. Při rozhovoru v přímém přenosu ho pak oslavil polibkem s přítelkyní Sarou Carbonerovou, která v Jihoafrické republice pracovala jako televizní reportérka.

Devětadvacetiletý Casillas nejprve odpovídal na otázky o špatném startu do turnaje a jeho skvělém konci. "Co na to mám říct? Jsem super šťastný, myslím, že jsme si to zasloužili," řekl gólman Realu Madrid.

Nezapomněl také poděkovat lidem, kteří ho celou dobu podporovali. "Rodičům, bratrovi, přátelům a tobě," přidal Casillas a zbytečně neplýtval slovy a Carbonerovou políbil, za což si vysloužil potlesk přihlížejících lidí.

Podívejte se, jak Casillas líbal přítelkyni v přímém přenosu

Přitom po úvodním španělském utkání na šampionátu nebyl jejich vztah vnímán ve Španělsku tak idylicky. Mistři Evropy tehdy překvapivě prohráli se Švýcarskem 0:1 a na Carbonerovou se snesla kritika, že svého přítele během zápasu rozptyluje. Jako televizní reportérka totiž stála blízko španělské branky a světové agentury přinesly několik fotografií, kde Casillase a jeho přítelkyni dělí jen několik metrů.

Oba kritiku odmítli jako hloupé nařčení a španělský tým se v čele se svým kapitánem rozjeli ke světovému zlatu.

Související