Otevření květinového parku Keukenhof si nenechá ujít ani holandský princ. Celé úchvatné květinové šílenství vypukne ve středu 23. března v odpoledních hodinách, kdy paní Bettina Wulff spolu se svým manželem Christianem, prezidentem Spolkové republiky Německo, otevřou v parku Keukenhof mezinárodní výstavu květin. Událost bude o to sledovanější, že se obřadu letos hodlá zúčastnit i Jeho královská výsost princ van Oranje.

Keukenhof, který leží u městečka Lisse, asi 30 kilometrů od Amsterdamu, je největší květinový park na světě. Z ničeho nic se zde ocitnete uprostřed nekonečných polí s tulipány, krokusy, hyacinty, narcisy, liliemi, které rozkvetou na neuvěřitelných 32 hektarech. Jinak se zde počítá v milionech: obdivovat tady můžete více než 7 milionů květů, mezi nimiž hrají prim tulipány. Těch je tu vysázeno 4,5 milionu!

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.