Otevření květinového parku Keukenhof si nenechá ujít ani holandský princ. Celé úchvatné květinové šílenství vypukne ve středu 23. března v odpoledních hodinách, kdy paní Bettina Wulff spolu se svým manželem Christianem, prezidentem Spolkové republiky Německo, otevřou v parku Keukenhof mezinárodní výstavu květin. Událost bude o to sledovanější, že se obřadu letos hodlá zúčastnit i Jeho královská výsost princ van Oranje.

Keukenhof, který leží u městečka Lisse, asi 30 kilometrů od Amsterdamu, je největší květinový park na světě. Z ničeho nic se zde ocitnete uprostřed nekonečných polí s tulipány, krokusy, hyacinty, narcisy, liliemi, které rozkvetou na neuvěřitelných 32 hektarech. Jinak se zde počítá v milionech: obdivovat tady můžete více než 7 milionů květů, mezi nimiž hrají prim tulipány. Těch je tu vysázeno 4,5 milionu!

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Každoročně je to největší událost roku nejen pro Nizozemsko, kde gigantický park Keukenhof stojí, ale pro celou Evropu, nejen tu zahradnickou. Keukenhof, to jsou totiž miliony rostlin důmyslně poskládaných do překrásných uměleckých děl.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.