Podívejte se do Podolské vodárny každý čtvrtek a v sobotu 9. 4., 14. 5., 11. 6. www.pvk.cz Expozice Muzea pražského vodárenství se nachází v budově...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hudební festival Prague Proms, veletrh Víno & destiláty, tropičtí motýli v botanické zahradě v Troji, farmářské trhy, výtvarné ateliéry pro děti, projížďky parníkem, procházky neznámých architektonických unikátech metropole. Je tolik věcí, které lze v Praze na jaře dělat a vidět. Téma 33 tipů na jarní víkendy v Praze vychází v IN magazínu Hospodářských novin ve středu 30. března.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.