Oblast bývalých Sudet má pořád pověst syrové a nehostinné krajiny s pošramocenými mezilidskými vztahy. I tady se ale lidé snaží zem, do které zapouštějí kořeny, změnit k lepšímu.
Obec Lubenec leží na rozmezí krajů Ústeckého, Karlovarského, Plzeňského i Středočeského a poslední dobou je na turistické mapě Česka stále výrazněji zapsána tím, že zde sídlí vitrážnická firma Skloart. Již při vstupu do této oázy barevných sklíček na vás dýchne pocit harmonie a klidu, a ten se ještě umocní při setkání s majiteli - Jitkou a Richardem Kantovými.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.