Vážení studenti a studentky,

rádi píšete nebo byste psát chtěli? Jestli je Vaše odpověď kladná, čtěte dál. V úvodním článku „TST: Co je to za noviny, pro koho jsou a jak to všechno začalo“, jste si určitě všimli pasáže, kde vyzýváme Vás, studenty, abyste se k nám připojili a přispívali do novin The Student Times.

V případě, že na Vaší škole funguje školní časopis, tak víte, jak je zábavné číst si o profesorech nebo různých akcích, které škola pořádá. Třeba sami přemýšlíte, jestli jsou i na jiných školách tak podivní učitelé a jak to celkově vypadá někde jinde. The Student Times Vás vyzývají k akci!

Založte si vlastní redakci na Vaší škole a podělte se s kamarády a studenty z celé České republiky o zážitky ze zajímavých školních akcí nebo o různé dojmy zpoza školní lavice či před tabulí. Nejen že se tak zapojíte do jedinečného projektu, pobavíte kamarády z jiných škol, ale třeba na základě Vašeho článku vznikne i zajímavá online debata na naší facebookové stránce http://www.facebook.com/The.Student.Times.Project. Příspěvky můžou mít podobu reportáže, fejetonu, rozhovoru nebo... záleží na Vaší kreativitě.

Do The Student Times můžete přispívat nejen svými články a komentáři, ale také ilustracemi – třeba k článku Vašeho spolužáka. Takže pokud máte chuť, napište na emailovou adresu thestudenttimes@ihned.cz. 

Doufáme, že se Vás zapojí do projektu The Student Times co nejvíce a že ten dlouhý školní rok si Vy, studenti, i my, redaktoři, zpestříme všemi možnými studentskými postřehy. Rozhodně si pak nebudete připadat v tom školním světě sami a podíváte se na něj i z jiné strany než z té učebnicové. 

Teď to máte ve svých rukou. Pište!

Související