Tenisový turnaj Sparta Prague Open se letos vydařil. Potěšil pořadatele i diváky, kteří se na finálový zápas sešli v hojném počtu a dvanáctistovkovou kapacitu areálu za Císařským mlýnem zaplnili do posledního místa. A bylo nač se dívat.

Turnaje se zúčastnilo 32 hráček v hlavní soutěži a 16 párů ve čtyřhře. Praha hostila tenistky z různých koutů světa včetně USA, Austrálie, Řecka či Japonska. Atraktivní byl turnaj pro české hráčky, které se tak mnohdy po měsících zase podívaly domů. Nasazenou jedničkou byla Klára Zakopalová, která je celosvětově na 23. místě žebříčku WTA. Ta ale skončila hned v prvním kole, kde ji vyřadila Američanka Irina Falconi.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sparta Prague Open 2013, který o víkendu vrcholil v pražské Stromovce, má velmi dobrý potenciál. Na finále byl areál plný tenisových fanoušků, náramně vyšlo i počasí. Vše nasvědčuje tomu, že turnaj s dotací sto tisíc dolarů čeká světlá budoucnost.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.