Praha

Hlavní město nabízí - pro mnohé možná překvapivě - dost míst, kde najdete lesy, potoky a skály jako někde ve volné přírodě českých hor. Z pražských lesů doporučujeme pro sport především Divokou Šárku a Prokopské údolí, sportovci si ale užijí i v městských parcích.

Divoká Šárka

Co tu dělat: běh, kolo, plavání
Jak se sem dostat: tramvají 26 (zastávka Divoká Šárka) nebo autobusem číslo 119 (totéž)
Občerstvení: V údolí je několik restaurací nebo kiosků, z nichž nejoblíbenější je hostinec Dívčí skok s půvabným venkovním posezením, ležící hned za nejkrásnějším pražským koupalištěm. U nádrže Džbán najdete nově otevřený podnik Grazing Daisy s domácí vegetariánskou kuchyní inspirovanou ajurvédou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jedete na služební cestu nebo za přáteli a chcete si ve volných chvílích zaběhat nebo protáhnout svaly na in-line bruslích? Přinášíme vám tipy na pražské, brněnské, ostravské a plzeňské parky a lesy, kde můžete sportovat v přírodě, aniž byste opustili hranice města.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.