Filipe, triatlonovým světem letí informace, že jste se podrobil operaci. Řekněte nám, o co šlo?Ano, je to tak. Ve čtvrtek 10. dubna jsem se v CLPA...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Elitní český triatlonista Filip Ospalý zažil loni mimořádně úspěšnou sezonu, kdy mimo jiné absolvoval svého prvního ironmana a fantastickým časem pod 8 hodin stanovil nové české maximum. Na začátku té letošní ale prozatím ve své termínové listině jen škrtá. Důvodem je i operace kolene, kterou musel podstoupit. Teď se chce dát stoprocentně dohromady, kvalitně se připravit a formu dobře prodat. V rozhovoru prozradil, že se třikrát představí i na domácí půdě. Na Czechmanovi, Moraviamanovi a v Opavě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.