Od Berouna po Znojmo, z Plzně po Valašské Meziříčí. Festival Den architektury se letos uskuteční o víkendu 4. a 5. října ve více než padesátce českých a moravských měst. Pro zájemce o architekturu, kteří vyrazí do ulic svých měst hledat jejich krásu i potenciál, jsme vybrali třicítku nejzajímavějších procházek.

Beroun - Potenciály a hrozby

Sraz: neděle 5. 10., 14 hodin, Husovo náměstí pod sochou J. Husa (kola a foťáky s sebou)
http://berounsobe.cz

Berounem na kolech za dobrodružstvím nejen s Ummagumma architekty. Je lepší zastavovat město, nebo předměstí? Je správné propojovat Beroun a Králův Dvůr? Je veřejný investor víc než soukromý? Zajímá nás realita, nebo kulisy? Potřebujeme desetitisíce metrů čtverečních plochy hypermarketu uprostřed centra? Chceme se ve městě pohybovat pěšky, na kole, autem, nebo autobusem? Je v pořádku zastavovat volnou krajinu jen kvůli exkluzivním výhledům? Lze ještě stavět v centru města?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Festival Den architektury o víkendu zavítá do dvaapadesáti českých měst.
  • Odborně vedené procházky provedou po krásách městské architektury.
  • Organizátoři chtějí zájemcům ukázat přehlíženou architekturu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.