Kam na kolo v Čechách a na MoravěKrajina České republiky je pro cykloturistiku jako stvořená. Kopce nejsou vražedné, roviny se dají na kole přežít,...

V článku se dále dozvíte

  • Každou chvíli se oteplí, roztaje sníh, cesty trochu oschnou a cyklisté vyrazí na své oblíbené trasy. Cykloturisté, bikeři i sportovní rodinky s dětmi si začnou zase užívat podle svého gusta – někdo bude trénovat jako o život, jiný se bude ze sedla kochat krajinou. Pro inspiraci uvádíme nejznámější regiony, které jsou pro tuzemské cyklisty zemí zaslíbenou. Ať to frčí!

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.