/Od našeho spolupracovníka/

Přestože éra world music zviditelňuje styly z těch nezapadlejších koutů planety, hudba izolované a turisty ignorované Albánie zůstává velkou neznámou. Zmapovat se ji rozhodl německý muzikolog Eckehard Pistrick a na evropské turné vyjel se dvěma stylově rozdílnými ansámbly: svatební taneční kapelou Saze a polyfonním sborem Jonianet.

Tento týden se na několika koncertech zastaví také v Česku. Dnes ve Veselí nad Moravou, zítra a pozítří v Olomouci (v kapli Božího těla a na univerzitě) a ve čtvrtek v pražském Hlaholu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.