Překlenovací úvěr u stavebního spoření lze mít až na 28 let

Od dnešního dne se nabídka trhu překlenovacích úvěrů rozrostla o úvěr Tophypo. Tuto překlenovací půjčku začala nabízet Českomoravská stavební spořitelna a je určena zejména mladým lidem. Klienti, pro které je prioritou co nejnižší měsíční zatížení po celou dobu trvání půjčky, mohou od dubna pro financování svého bydlení využít překlenovací úvěr Tophypo ke smlouvě v nové tarifní variantě prodlužující fázi spoření.
Výhodou úvěru je, že splátky mohou být rozloženy do časového období více než 28 let. Svými parametry je Tophypo určen především pro všechny mladé lidi.
Překlenovací úvěr Tophypo ČMSS poskytuje od nulového naspoření s pevnou úrokovou sazbou 4,8 procenta ročně. Při naspoření 35 procent cílové částky a více je úrok zvýhodněn na 4,3 procenta ročně.
Úrokové sazby jsou pevné, fixované na období šesti let od uzavření smlouvy o překlenovacím úvěru. V okamžiku uplynutí fixační doby bude mít klient možnost překlenovací úvěr bez sankcí jednorázově splatit. Tophypo je určen klientům, kteří požadují objem financování s nezajištěnou částkou od 300 tisíc korun. Podmínkou úvěru je zajištění nemovitostí. (šal)

Související