Adriena Šimotová je ve věku, o kterém se i u žen mluví. Protože vzbuzuje úctu. Dvaaosmdesátiletá výtvarnice od dob neoficiálních disidentských výstav...

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • ROZHOVOR Poslední tři dny roku 2008 věnujeme třem rozhovorům s umělci, kteří podle redaktorů HN na sebe upozornili během roku něčím mimořádným. Je to shoda okolností, že se při výběru sešly samé ženy: po dnešním rozhovoru s výtvarnicí Adrienou Šimotovou bude zítra následovat interview s mezzosopranistkou Magdalenou Koženou a na Silvestra povídání s nekonvenčním hiphopovým duem Čokovoko.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.