Potraviny z českých obchodů jsou zdravotně nezávadné, což je samozřejmě dobře. Důkazy, že kvalita nejde ruku v ruce s bezpečností, se ale množí.

Naposledy se do kompromisu mezi supermarkety a výrobci, založeného na (relativně) nízké ceně za (reálně) nízkou kvalitu, opřela zpráva o činnosti Státní zemědělské a potravinářské inspekce za minulý rok.

„V komoditě masných výrobků nevyhovělo za loňský rok mírně přes sedm procent výrobků,“ říká Michal Spáčil ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce. „Kontroly se ovšem zaměřují na typy výrobků, u nichž je vyšší pravděpodobnost vad.“

V článku se dále dozvíte

  • Více než sedm procent masných výrobků neprošlo minulý rok bez problémů kontrolou Státní potravinářské a zemědělské inspekce. Také kvůli použití strojně odděleného masa nebo zaznamenané vyšší aktivitě vody. Co to znamená pro jakost výrobku, který kupujeme?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.