Opravdu dobré irské hospody se mimo anglosaské země vyskytují minimálně. Shodou šťastných okolností je jedna z řídkých výjimek z tohoto pravidla v Praze. James Joyce Irish Pub najdete na Josefově, v klidné ulici U Obecního dvora. Tohle místo je sídlem James Joyce relativně krátce - podnik sídlil od začátku devadesátých let dvanáct roků v Liliové, v roce 2005 tu zavřel a až po pětileté odmlce jej majitel Frank Haughton oživil na stávajícím místě.

Jakmile překročíte práh James Joyce, necháváte českou realitu venku a přesunete se do čistě irského světa. V krbu praská oheň, interiér je vyvedený do podoby lehce starosvětského irského "pubu" a většina hostů mluví anglicky s oním nezaměnitelným přízvukem, který kroutí samohlásky do tvarů zcela nepodobných BBC English.

V článku se dále dozvíte

  • Pražský James Joyce Irish Pub nabízí přívětivou obsluhu i autentickou irskou kuchyni. Jakmile překročíte práh James Joyce, necháváte českou realitu venku a přesunete se do čistě irského světa. Fastfoodové fish and chips tu povýšili na gastronomii. Navíc nabídka irské whiskey je zde impozantní.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.