Ceny za nejlepší pivo, za nejlepší kvalitu piva v hospodě i za nejlepší jídlo servírované k dobře ošetřenému pivu udělila přísná porota degustátorů časopisu Pivo, Bier & Ale a České a moravské pivovarnické akademie. Na slavnostním večeru v restauraci pražského Strahovského pivovaru bylo cenami opravdu nabito.

Tituly se udělovaly celkem v desítkách kategorií. Vyzkoušejte si piva, která v loňském roce chutnala degustátorům nejvíce. A inspirujte se výsledky jejich hodnocení, až příště budete přemýšlet, kam na pivo nebo na oběd (s pivem).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.