Každý den můžete ušetřit devět, 42 nebo až 50 procent času nebo udělat více práce. Podle celé řady vědeckých studií stačí jen rozšířit svou pracovní plochu na počítači o druhý monitor nebo si pořídit velký displej s vysokým rozlišením, na který se bez kompromisů vejdou dvě aplikace zároveň.

Ceny počítačových displejů jsou na nízké úrovni díky rychlému nástupu notebooků – propad prodejů výrobci řeší snižováním cen. Právě majitelé levných notebooků jsou na tom nejhůře. Nejčastější rozlišení 1366x768 na dlouhodobou pohodlnou práci nestačí, i když se na něj dá zvyknout.

V článku se dále dozvíte

  • Jak velký máte monitor? Jaké má rozlišení obrazovky? A kde ho máte umístěný? Odpovědi na tyto otázky rozhodují o tom, jak jste při práci na počítači efektivní a jak pohodlná pro vás práce je.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.