Útočník Columbusu David Výborný byl vyhlášen první hvězdou úterního utkání NHL proti Bostonu. Vstřelil totiž dva góly, včetně vítězného v prodloužení na 5:4, navíc přihrál na vyrovnávací branku v poslední minutě třetí třetiny. Aleš Kotlík z Buffala se blýsknul gólem a dvěma přihrávkami a Sabres tak porazili Washington 6:3. New York Rangers pod vedením Jaromíra Jágra naopak nedal na ledě sousedních Islanders ani gól a pošesté za sebou tak prohrál, tentokrát 0:2.

Výsledky úterních zápasů NHL:
Buffalo - Washington 6:3, Carolina - Florida 4:2, Atlanta - Tampa Bay 2:1, Columbus - Boston 5:4 v prodl., Chicago - Dallas 2:1, New Jersey - Pittsburgh 3:0, NY Islanders - NY Rangers 2:0, Nashville - St. Louis 3:2 po sam. nájezdech, Calgary - Vancouver 1:3, Toronto - Minnesota 4:3, Los Angeles - Phoenix 4:3 po sam. nájezdech, San Jose - Anaheim 3:4.