O změně na postu hlavního kouče informoval ředitel klubu Josef Hadraba, který zítra podepíše s novým koučem smlouvu. Kotrbovými asistenty by měli být František Kopač a Jiří Krejčí, Dosavadní trenér František Barát se vrátí k rezervnímu týmu. Příbram je v tabulce na patnáctém místě a čeká ji boj o záchranu.


O příchodu Kotrby do Příbrami se již několik dní spekulovalo, informoval o tom server eFotbal.cz, který uvedl, že Kotrbu kontaktovala Kateřina Starková, manželka zatčeného příbramského bosse, který je ve vězení v Ostravě. Starková nyní místo něj řeší strategické záležitosti klubu.


„Oslovila mě. Ptala se mě, jestli bych byl ochoten klubu pomoci,“ přiznal nedávno Kotrba. Zkušený kouč se netají tím, že se Starkou stále dobře vychází, a nic na tom nezměnil ani policejní zásah. „Máme spolu pořád dobrý vztah, věřím, že je nevinný,“ hájí kontroverzního podnikatele.


Sezonu na lavičce začínal Pavel Tobiáš, ale v září byl odvolán. Na jeho místo s úkolem odvrátit od týmu starosti se záchranou nastoupil právě Barát, kterému však schází nejvyšší trenérská licence nutná k působení v první lize, i když dostal na podzim výjimku.

Související