Až v prodloužení si basketbalisté Minnestoy zajistili vítězství ve středečním zápase zámořské NBA proti San Antoniu. Po třech čtvrtinách měli desetibodový náskok, ale o ten je soupeři v závěrečné části hry připravili a muselo se nastavovat. Domácí Minnesota nakonec vyhrála 103:101, když se opírala především o autora sedmadvaceti bodů a sedmnácti doskoků Kevina Garnetta a střelce osmadvaceti bodů Marka Blounta.

Nebývalá přestřelka se strhla v zápase Mephisu s Golden State. Domácí Grizzlies pod vedením prozatímního kouče Tonyho Barona nasázeli soupeři 144 bodů, více ještě žádný tým v normální hrací době v této sezoně NBA nastřílet nedokázal. Memphis, který vyhrál 144:135, se přitom dosud spoléhal hlavně na obranu a byl jedním z nejméně skórujících týmů soutěže.

Toronto - Phoenix 98:100, Washington - Milwaukee 108:105, Boston - Cleveland 104:107, Miami - Los Angeles Clippers 95:110, Portland - New York 81:99, Minnesota - San Antonio 103:101 po prodl., Houston - Seattle 103:96, Utah - Philadelphia 98:87, Memphis - Golden State 144:135.