Česká televize od Nového roku prodlouží délku hlavní zpravodajské relace Události o 15 minut na rovnou hodinu a její začátek posune na 19:00. Po sedmi letech tak bude posunut vysílací čas Večerníčka, jehož začátek se změní o čtvrthodinu dopředu na 18:45.

Stopáž Událostí byla prodloužená mimo jiné proto, že díky spuštění zpravodajského kanálu ČT24 vzniklo množství příspěvků z ekonomiky či z regionů, které se do pořadu dříve nedostaly. Do hlavní zpravodajské relace mimo jiné přibude nový formát nazvaný Události v regionech. Pevný vysílací čas dostanou relace o počasí (19:40) a Branky, body, vteřiny (19:45).

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru