Kdo nic nedělá, nic nezkazí, hájil se letos v únoru ministr školství Josef Dobeš proti kritice, která na něj míří nejen ze strany studentů a pedagogů, ale dokonce už i od koaličních stran či Evropské komise.

„Jestli tady chcete ministra, který tu bude jen sedět a nic nedělat, tak mě odvolejte. Je mi jedno, jestli to bude dnes, zítra nebo za týden. Ale jsem přesvědčen, že důležité věci tady dokážu dotáhnout,“ říká Dobeš.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ministr školství Josef Dobeš práskl dveřmi a odchází kvůli plánovaným škrtům v resortu. V únoru poskytl rozhovor Hospodářským novinám, v němž přirovnal působení v ministerské funkci k jízdě na Titaniku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.