Každý ministr zdravotnictví zkouší už léta totéž - naučit české pacienty, aby chodili nejprve ke svému praktickému lékaři, protože je to nejlevnější. Jenže ve skutečnosti jejich služby využívá rok od roku méně lidí.

Na praktické doktory totiž padlo v poslední době tolik regulací, že jen počet přípravků, které už nesmějí předepisovat, se v posledních dvou letech ztrojnásobil.

Omezení se týká například pohotovostního balíčku pro alergiky, inhalačních léků pro astmatiky, které dříve běžně předepisovali, nebo léků proti závratím či řady mastí na kožní problémy - nyní k nim má přibýt dokonce i mast na akné.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.