Bude-li zvolen novým generálním ředitelem České televize bývalý šéf Novy Petr Dvořák, nemusí se Václav Moravec o svůj nedělní pořad bát. Diskusní Moravcovu debatu totiž Dvořák plánuje zachovat, přestože redaktor se v posledních týdnech proti vedení ČT ostře vyhraňuje.

"Pokud zvítězí "mordparta", bude pro mě ctí být z České televize vyhozen," řekl Moravec v rozhovoru pro MF Dnes.

Petr Dvořák se ho v on-line rozhovoru zastává. "Václav Moravec jen hlasitě vyjadřuje to, co si řada zaměstnanců České televize povídá mezi sebou, a to nespokojenost se stávajícím vedením. S jeho pořadem počítám i do budoucna," poznamenal kandidát na šéfa ČT.

Volba generálního ředitele České televize se blíží. Rada ČT by měla vybrat nástupce Jiřího Janečka už příští středu 21. září. Největším favoritem volby je exšéf komerční televize Nova Petr Dvořák. V jeho zvolení věří i bookmakeři sázkových kanceláří. Na Dvořákovo vítězství si můžete vsadit s kursem 2:1.

"Dvořák je ostřílený manažer, který se velmi dobře orientuje v televizním prostředí," vysvětlil sázku na bývalého ředitele Novy mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Dvořák jako jeden z prvních kandidátů veřejně představil i své záměry, jak by chtěl ČT změnit. Zajímavou novinkou by měl být kanál ČT3 určený především dětem a mládeži. ČT3 by měl být podle Dvořákových představ nízkorozpočtový kanál, kde najdou uplatnění i vzdělávací pořady.


Co ještě Petr Dvořák chystá? Jak hodlá veřejnoprávní televizi reformovat? Chce propouštět? Kandidát na ředitele odpovídal na otázky čtenářů.

Online rozhovor

Opačné řazeníObnovit
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Pokud se stanete generálním ředitelem České televize, zůstane ČT 4 pouze sportovním programem? V koncepci píšete, že by jste vysílal i volnočasové aktivity a zdravý životní styl na ČT 4. Mělo by to také něco společného ze sportem, popřípadě takové pořady (zdravý životní styl a volnočasové aktivity) by trochu od sportovní tématiky odbočili?
Petr Dvořák
Dobrý den, vítám vás na dnešním online rozhovoru a těším se na vaše otázky. ČT4 bude i nadále sportovním kanálem, pokud jsem mluvil ve svém projektu o volnočasových aktivitách a zdravém životním stylu, vždy jsem měl na mysli jejich spojení se sportem, ať už rekreačním, amatérským nebo vrcholovým.
Čtenářský dotaz
Dobrý den, moc Vám fandím, protože z pěti kandidátů jste podle mého nejlepší. Soudím podle koncepce. Jediný fakt u kterého přemýšlím je, jestli nejste pořád hodně fixován na komerční televizi? Tím myslím, jestli nebudete hájit zájmy TV Nova, Prima a dalších komerčních televizí. Často se musí vyjednávat s politiky - např. reklama na ČT, zákon o České televizi apod. Nebudete tady stále bojovat za komerční televize? Přece jen určitě máte hodně známých v TV Nova a mám strach aby jste neprosazoval něco na úkor ČT ve prospěch jiných televizí.
Petr Dvořák
Jsem zvyklý vždy bojovat za instituci nebo firmu, kterou zastupuji. Navíc myslím, že moje profesní zkušenost z komerční televize mi dává výhodu, protože dobře vím, jaké argumenty a "finty" mohou zástupci komerčních televizí používat při prosazování svých zájmů a dokážu proti nim Českou televizi efektivně bránit.
Čtenářský dotaz
Jaké pořady by jste zrušil v ČT? Můžete uvést příklad? Jaké bude programové zaměření u jednotlivých programů?
Petr Dvořák
Nechci teď uvádět konkrétní jména pořadů, rozhodnutí musí padnout až po důkladné diskusi s programovými pracovníky televize. V případě, že budu zvolen, určitě budu chtít informace o všech pořadech, které ČT buď už vysílá nebo do vysílání připravuje, jak naplňují veřejnou službu, jak jsou kvalitní, kolik stojí jejich výroba, kdy jsou vysílány. To bude potom sloužit k rozhodnutí, které z nich budou pokračovat a které ne. Programové zaměření jednotlivých kanálů jsem popsal ve svém projektu. ČT1 - plnoformátový kanál, ČT2 - kanál pro náročnější cílovou skupinu, ČT3 - kanál s dětskými a vzdělávacími pořady, ČT4 - sportovní kanál a ČT24 - zpravodajský kanál.
Čtenářský dotaz
Zdravím, píšete, že by jste zavedl program ČT3, proč program pod názvem ČT 3 a ne ČT 5? Byl by to už pátý program v nabídce. Nebylo by v tomto případě lepší pojmenovat ČT 4 na ČT 4 SPORT? Dříve měl takový název, ale v roce 2008 se přejmenoval jen na ČT 4, přestože by bylo lepší celý název (ČT 4 SPORT] aby to vystihovalo jeho specializaci.
Petr Dvořák
ČT3 je pouze pracovní název, který jsem použil ve svém projektu. O finálním názvu budu chtít určitě ještě vést diskusi.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Budu mít nepříjemnou otázku, ale jako platícího koncesionáře mne zajímá. Dříve jste pracoval v PPF, četl jsem hodně článků v novinách. Někde jsem četl, že dříve nebo později se začne mluvit o privatizaci ČT - ve chvíli kdy budou docházet peníze nebo bude ve ztrátě. Nehrozí pod Vašim vedením privatizace ani jednoho programu ČT a tím umožnit vstup soukromého subjektu? Slyšel jsem, že se napřed zprivatizuje jen některý program a tím se umožní vstup PPF. Opravdu nehrozí v době kdy budete řídit ČT, že by některý program přešel do rukou PPF, kde jste dříve pracoval? Můžete toto vyloučit ne na 99%, ale na 100%, že se to nikdy nestane? Proti Vám nic nemám, ale bojím se, aby dříve nebo později nepřešla ČT tam kam nemá.
Petr Dvořák
Mohu to garantovat na 150 i více procent. Privatizace jednotlivých kanálů totiž ani v době digitalizace nemá žádnou logiku. Pro jakéhokoli investora, který hledá výnosnou investici s rychlou návratností, je nejjednoduší cestou do televizního podnikání domluvit si pozici v digitálním multiplexu a postavit si televizi na zelené louce. Navíc si nedokážu představit situaci, kdy na chodbě na Kavčích horách by na jedněch kancelářských dveřích byla cedulka "Česká televize" a hned vedle "Investor". Celá tahle spekulace nedává ekonomický ani provozní smysl.
Čtenářský dotaz
Zdravím, ve Vaši prezentaci, která je umístěna na internetu uvádíte, že u programu ČT 4 provedete revizi sportovních pořadů a vysílat jen ty extrémně výhodné. Toto píšete zejména u komerčních sportů. Které to jsou komerční sporty? Můžete uvést příklad, které akce to jsou? Znamená to, že třeba hokejovou ligu považujete za komerční a přestal by jste ji vysílat? Uveďte prosím příklad u kterých pořadů na ČT 4 budete zdrženlivý a zvažovat jejich vysílání a také jaké pořady na ČT 4 budete chtít udržet. Předem děkuji.
Petr Dvořák
Mluvil jsem o pořadech jako je Champions League. U hokejové i fotbalové ligy budu určitě chtít znát podmínky, za kterých Česká televize jednotlivé zápasy vysílá a v případě prodlužování smluv vyjednávat o lepších podmínkách pro Českou televizi. Chci rozhodně udržet vysílání velkých sportovních událostí typu Olympijských her a vysílání i menšinových sportů, které jiným způsobem nemají šanci se do televize dostat.
Čtenářský dotaz
Hezké dopoledne. Dnes má ČT rezervu přes 3 miliardy. Vaše období (pokud budete zvolen) je na 6 let. Kolik bude mít ČT na účtě za 6 let? Je to předčasná otázka, ale bude pořád v plusu nebo už může být ve ztrátě?
Petr Dvořák
Nevím, kolik bude mít na účtu za 6 let, protože nemám k dispozici interní data. Pokud budu zvolen, budu striktně požadovat vyrovnané hospodaření po celou dobu mého ředitelského mandátu. Předpokládám, že pokud by byla televize ve ztrátě, já už v té době nebudu ředitelem, protože by mne Rada ČT zřejmě musela odvolat.
Čtenářský dotaz
Česká televize moc nechce komunikovat s diváky. Jiří Janeček mluvil spíše prostřednictvím tiskového mluvčího, málo kdy se objevil v televizi. Jaký by jste byl Vy? Přišel by jste také občas na chat? Myslím třeba uspořádat jednou za rok nebo každého půl roku uspořádat oficiální chat na stránkách ČT a říct své plány do budoucna. V komerčních televizích toto nebývá (s výjimkou Volejte řediteli), ale myslím si, že v ČT by to bylo třeba. Budete v tomto průkopník a přijdete mezi diváky také občas na chat, třeba hned po případném zvolení?
Petr Dvořák
Určitě plánuji otevřenou komunikaci jak s diváky, tak s odbornou veřejností, tak i se zaměstnanci České televize. To, že si s vámi teď povídám na online rozhovoru, je toho důkazem. Věřím, že to budu moci pravidelně opakovat jako budoucí generální ředitel, a pokud budu zvolen, rád přijdu.
Čtenářský dotaz
Jak hodnotíte výroky Václava Moravce na adresu současného vedení ČT a počítáte s jeho formou pořadu i nadále? díky za odpověď
Petr Dvořák
Václav Moravec jen hlasitě vyjadřuje to, co si řada zaměstnanců České televize povídá mezi sebou, a to nespokojenost se stávajícím vedením. S jeho pořadem počítám i do budoucna.
Čtenářský dotaz
Jaké budete vysílat pořady na ČT 1 a ČT 2, pokud vznikne ČT 3? Předpokládám, že dětské pořady a vzdělávací by se přesunuli z ČT 1 a ČT 2 na ČT 3, jakým produktem pak zaplníte první dva programy místo dětských pořadů? Jen prosím nevysílat zahraniční seriály a filmy. Myslím si, že těch je v současnosti na ČT hodně a bohatě stačí jaký mají prostor.
Petr Dvořák
Budu je chtít nahradit pořady, které budou jednoznačněji zaměřeny na divácké skupiny těch jednotlivých kanálů. Konkrétní jména pořadů vám neřeknu, protože nemám přístup do archivu ani do knihovny akvizičních pořadů České televize. Určitě to bude kombinace vlastní tvorby a akvizičních titulů.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Mám dvě otázky, budu rád pokud mi odpovíte. Jaký máte plány s programem ČT 4? Bude i nadále vysílat pouze sport, popřípadě se bude sport na ČT 4 dělit o vysílací čas i s jinými pořady? Kde budete hledat finance, protože se mluví, že za chvíli bude ČT ve ztrátě. Budete se snažit vydělat třeba na reklamě a sponzoringu? Na ČT 4 právě reklama zůstala a je možnost vydělat přes sponzoring a produkt placement. Půjdete i touto cestou, popřípadě se zaměříte jinak než na sponzory pořady a produkt placement? Předem díky.
Petr Dvořák
ČT4 bude i nadále sportovní kanál, který se nebude dělit o vysílací čas. V oblasti reklamy a sponzoringu budu chtít využívat možností danných novým zákonem, ale zároveň se budu snažit, aby využití komerčních nástrojů nepřesahovalo určitou únosnou mez. Nebudu chtít využívat sponzoring a product placement za každou cenu.
Čtenářský dotaz
Dobrý den, pane Dvořáku, nejdete do ČT proto, abyste se pomstil TV Nova?
Petr Dvořák
Rozhodně ne, doba strávená v TV Nova mi hodně dala jak profesně, tak i lidsky a po svém odchodu v sobě nemám rozhodně žádnou hořkost. Navíc si myslím, že bude možné obnovit situaci, kdy za mého působení na Nově, kdy na Kavčích horách seděl Jiří Janeček a na Primě v začátcích mého působení Martin Dvořák a ke konci Marek Singer, si všechny tři velké televize dokázaly ve věcech, které posouvaly televizní trh, vyjít navzájem vstříc a efektivně spolupracovat. Důkazem toho je například velmi dobře zvládnutý proces digitalizace.
Čtenářský dotaz
Aniz bych chtel resit, kdo by byl lepsi reditel, tak bych se chtel zeptat, jestli mate nejake sve vysvetleni, proc do druheho kola volby nepostoupil Fero Fenic? Predpokladam, ze mate lepsi prehled o clenech Rady nez my bezni smrtelnici.
Petr Dvořák
Zřejmě Rada ČT chtěla vidět v čele ČT člověka s více manažerským než tvůrčím uvažováním. To ale neznamená, že Fero Fenič do budoucna s Českou televizí nemůže spolupracovat a bylo by velká škoda o jeho tvůrčí potenciál a zkušenosti přijít.
Čtenářský dotaz
Dobrý den pane Dvořáku, mám několik souvisejích dotazů: 1)Pokud vlastním TV-přijímač, jsem povinen z něj odvádět poplatek státní televizi, ačkoli se dívám jen na zahraniční satelitní vysílání či třeba na Tv sleduji fotografie z dovolené ... nezdá se Vám to v době digitálního vysílání jako přežitek ? 2)Máme státní TV s 4(5) kanály a příjmem ze zákona 6-7mld ročně, nedusí existence této (ČST) instituce potenciální konkurenci ? Nedospějeme ke stavu, že bude mít státní TV monopol na zpravodajství, publicistiku, vzdělávací pořady ... neboť na maličkém trhu se další podobné kanály nevyplatí a proti dotované (6-7mld) konkurenci jít nelze ? 3)Chápu že stát chce občanům prostřednictvím TV něco sdělit - proč k tomu musíme mít státní TV ? nestačilo by vypsat veřejnou soutěž na výrobu-vysílání těch pořadů, o které stát stojí ? Nebylo by to i spravedlivější a levnější ? Děkuji za odpovědi, s pozdravem M.Č.
Petr Dvořák
Nemáme státní televizi, máme televizi veřejné služby. 1. Šáhněte si do svědomí a řekněte, jestli při přepínání mezi satelitními kanály jste se ani minutu v minulém roce nezastavil u nějakého pořadu České televize. 2. Konkurence nebude vznikat, pokud dojde k jasnému programovému odlišení, což je konec konců i cílem mého projektu. 3. Nebylo, protože komerční televize by tyto pořady nevyráběly za náklady (jako to činí ČT), ale určitě by si ke svým nákladům přidávaly i ziskovou marži.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Kdy divák pozná aspoň zavřenými oči, že televizi řídíte Vy? Bude to už poznat o Vánocích aspoň jedním procentem nebo to ještě ne?
Petr Dvořák
Pokud budu 21.9. zvolen, tak předpokládám, že alespoň drobně budu schopen zasáhnout do finální podoby vánočního programového schématu a rozhodně už budu chtít detailně diskutovat podobu toho, co bude Česká televize vysílat na jaře 2012.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Mluvíte o redefinici programu ČT4 a být zdrženlivý u komerčních sportů. Které sporty by jste přestal vysílat? Vždyť olympijské hry, MS v hokeji, MS v atletice na ČT patří. To samé domácí hokejová liga a další sporty, kde je český zástupce. ČT ve sportu by měla sledovat české sportovce, přece nechcete diváky ochudit o takové přenosy? Navíc z velkých akcí se hodně vydělá na reklamě, na tento pohled se nedíváte? Nerušte prosím zaběhnuté pořady na ČT 4 jak to píšete v koncepci.
Petr Dvořák
Viz odpověď na předchozí otázku.
Čtenářský dotaz
Dobrý den, podobně jako někteří tazatelé, i já vás považuji za nejlepšího kandidáta na šéfa ČT, soudě dle vaší zveřejněné koncepce (mám pocit, že jste ji zveřejnil jako první) i manažerských schopností, které jste prokázal na Nově i v PPF. Slyšel jste o tom, že se vás na Kavčích horách bojí? Obávají se, že konečně jim to tam někdo vyvětrá. Předpokládám, že si také myslíte, že na každý kabel nemusí být na Kavkách najatí tři různí zaměstnanci na full time...(s nadsázkou řečeno).
Petr Dvořák
Nevím, jestli se bojí, spíš možná mají respekt, protože vědí i z mého projektu, že do souboje o ředitelské křeslo vstupuji s návrhy poměrně razantních změn. Na druhou stranu si myslím, že větší část zaměstnanců ČT si už přeje, aby tahle "agónie" už pominula a mohli se místo spekulací věnovat tomu, co mají rádi a co umí, a to výrobě a vysílání televizních pořadů.
Čtenářský dotaz
Kdo má podle vás momentálně největší šance na ředitelské křeslo? Berte to prosím z vašeho reálného pohledu na věc, ne sebevědomě ani skromně :-)
Petr Dvořák
Těžko soudit, tohle je spíš otázka pro členy Rady ČT. Byl bych rád, abych to byl já, ale nepodceňuji ani jednoho ze svých soupeřů.
Čtenářský dotaz
Dobrý den, Moc Vám fandím, na TV Nova jste Vy a Váš tým odvedl fantastický kus práce. Přála bych nám všem, abyste dostal šanci udělat něco i s naší ČT. Pracuji v oblasti bezpečnosti a chtěla bych se zeptat, zda by se ČT pod Vaším vedením zaobírala i tématy jako je bezpečnost dětí, seniorů,domácí násilí, prevence kriminality apod. Děkuji za odpověď a Zlomte vaz!
Petr Dvořák
Děkuji za podporu. Témata, která zmiňujete, určitě na obrazovku ČT patří.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. V České televizi funguje sociologický výzkum, tím myslím výzkum, kde lidé odpovídají na otázky prostřednictvím mailu a to pomáhá při rozhodování co lidé rádi sledují. Půjdete i touto cestou, tedy že budete mít sociologický výzkum co lidi zajímá: Jak půjdete komunikaci s lidmi na proti? Doufám, že nebudete uzavřený jako v TV Nova, ale více otevřený divákům - koncesionářům.
Petr Dvořák
Předpokládám využití řady výzkumů a jedním z témat mého projektu je i posílení výzkumného oddělení, aby ČT důkladně porozuměla potřebám a přáním svých diváků.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Píšete, že by jste použil staré logo. Jaké logo by to bylo u programu ČT 4? Hned to původní, když se začalo vysílat v roce 2006 a tedy vrátil by jste i název sport? Nebo tady by bylo jiné? Přiznám se, že se mi líbí obě loga, ale to původní bych také nechal, včetně ČT 4, kdy se objevoval i nápis sport. Kdy by jste chtěl uvést v život původní logo u všech programů?
Petr Dvořák
Nevím a chtěl bych o tom diskutovat s odborníky na grafický design. Myslím ale, že zbavovat se původního loga, které pozná na první pohled 95 procent české populace, je chyba. Rozumný termín zavedení staronového loga je tak do půl roku.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Myslím si, že ČT4 má teď dobré vysílací schéma. Nemyslím si, že by bylo dobré dobře fungující schéma nabourat pořady o zdravotním životným stylu a volnočasových aktivitách. Nehodilo by se to spíš na dětsko-vzdělávací kanál ČT3? Díky za odpověď.
Petr Dvořák
Budu o tom diskutovat s programovými pracovníky jednotlivých kanálů.
Čtenářský dotaz
Dobrý den, jak se díváte na výši platů a systém odměňování v ČT? V pozici generálního ředitele ČT si vyděláte jistě méně, než jste měl na TV NOVA. Veřejnost přitom považuje plat a odměny GŘ za příliš vysoké...
Petr Dvořák
Výši platu určuje Rada ČT, určitě bude nižší, než jsem měl na Nově, ale já si prioritně nechci jít do České televize vydělat.
Čtenářský dotaz
Pane Dvořáku, domníváte se že TV NOVA přispěla ke zvýšení kulturní úrovně českého národa?
Petr Dvořák
Myslím, že některými svými počiny určitě, ať už to byly Soukromé pasti, ať už to byly některé filmové koprodukce nebo činnost Nadace Nova v neziskové sféře. Je potřeba ale nezapomínat, že TV Nova je komerční televize a jejím prioritním cílem je generování zisku pro její akcionáře.
Čtenářský dotaz
Co budete vysílat na ČT 4 pokud přestanete vysílat Champions League a další sporty? Navíc Plzeň hraje ligu mistrů, to diváci pak neuvidí českého zástupce. Beru, že omezíte golf, ragby a další sporty, kde není český zástupce, ale proč Ligu mistrů?
Petr Dvořák
Ligu mistrů může ČT vysílat za předpokladu, že získá její vysílací práva za velmi lukrativních podmínek. Nemůže ale o její vysílání bojovat s komerčními televizemi. Možná potom zápasy Plzně budete sledovat na některém kanále Novy nebo Primy.
Čtenářský dotaz
Dobré dopoledne. Jaký je Váš názor na vysílání reklamy? Budete se snažit na ČT 4 vygenerovat co nejvyšší zisk? Je to správný kompromis, protože komerční TV chtěli úplný konec.
Petr Dvořák
S reklamou budu pracovat v intencích nového zákona.
Čtenářský dotaz
Dobry den, vazeny pane Dvoraku. Mam dotaz ohledne jazyku v jakem budou vysilany zahranicni porady pod Vasim vedenim. Budete se zasazovat o to, aby vsechny (ci aspon vetsina) poradu byla vysilana v puvodnim zneni s titulky nebo alespon dualne? Dekuji za odpoved.
Petr Dvořák
Ano, alespoň na kanálech ČT2 a ČT3. Rozhodně ne všechny, ale určitě některé vybrané.
Čtenářský dotaz
Dobrý den. Co říkáte na předsedu rady ČT Milana Uhdeho? Nemáte strach? Pan Uhde vystupuje hodně kriticky a někdy i dost nevybíravě. To svědčí vyjádření o pořadu Vyprávěj (uvedl že to je fabulační průjem) a také dost ostře se vyjádřil k pořadu Výletníci - řekl doslova že to na veřejnoprávní televizi nepatří, je to nehoráznost a nechápe kdo se tomu může smát. Jeho by museli čtyři lechtat aby se usmál a to není vůbec lechtivý, požaduje okamžitě zastavit pořad Výletníci. Nemáte trochu strach z předsedy rady, že občas Vás bude hodně a třeba i nevybíravě kritizovat?
Petr Dvořák
Myslím, že volba Milana Uhdeho do čela Rady ČT byl správný krok a že jí svým působením dává významný kredit. To, že diskuse s ním může být někdy složitá, je dobře, protože přináší pohled člověka, který v kulturní sféře vyrostl, který ji dokonale zná a který ji dokonce vytváří. Pokud bych byl zvolen, tak bych se na tyhle diskuse těšil. A strach rozhodně nemám.
Čtenářský dotaz
Budete chtít aby se zpravodajské pořady vysílali jen na ČT 24? Myslím pořady 168 hodin, Černé ovce, Máte slovo, Otázky Václava Moravce, Reportéři ČT, Na stopě atd. jste pro aby se to vysílalo jen na ČT 24? Já ano, od toho ten program je zřízen - můj názor.
Petr Dvořák
Myslím, že ne, některé z těch pořadů mohou zasáhnout i širší divácké skupiny, které se prioritně o zpravodajství nezajímají a ČT24 nesledují. Byla by škoda je o některé z těchto pořadů připravit.
Čtenářský dotaz
Dobrý den, rád bych věděl proč tak geniálního manažera neodchytili lovci mozků.Proč se cpete do státního?Stejně jako Žaluda prostě víte,že tady to sype bez odpovědnosti-nebo se pletu?
Petr Dvořák
Lovci mozků kolem mne krouží od mého odchodu z Novy. Já si ale myslím, že jsem se dostal do stádia, kdy bych měl dělat takovou práci, kterou nebudu dělat prioritně proto, abych si vydělal hodně peněz a zabezpečil rodinu. Jsem v bodě mé profesionální kariéry, kdy bych chtěl přispět i trochu ke zlepšení a kultivaci společnosti, ve které žiji a ve které vyrůstají moje děti. Zní to trochu pateticky, ale já to tak cítím. A myslím, že odpovědnost, kterou bych přijal jako generální ředitel České televize, je s jakoukoli pozici v privátním sektoru zcela nesouměřitelná. Děkuji vám všem za dotazy a za podporu a věřím, že alespoň někteří z vás mi budou příští středu při volbě generálního ředitele ČT držet palce. Přeji vám všem příjemný víkend.
Související