Moderátoři hlavní zpravodajské relace České televize Události mají skončit. Ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal se totiž chystá pořad během března proměnit a v Událostech v nové podobě s nimi už nepočítá, zjistily HN.

Namísto nich televize hledá nové tváře, vybírat však bude ze stávajících moderátorů či reportérů.

Novinkou je to, že pořad má místo dvojice moderovat pouze jeden člověk. Skončí pravděpodobně všichni moderátoři (Bohumil Klepetko, Josef Maršál a Roman Pistorius), u moderátorek (Jolana Voldánová, Marcela Augustová a Iveta Toušlová) je situace zatím nejistá. HN je oslovily, většina z nich však nechtěla situaci komentovat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.