Měsíc poté, co kabinet premiéra Petra Nečase prosadil u zákonodárců balíky pěti reforem, se je nyní rozhodli ministři vysvětlit lidem. Nebudou to však dělat osobně. Úřad vlády pro tyto účely spustil speciální web.

Na informační kampaně po republice vyjedou politici až těsně před volbami. Do té doby se jich lidé mohou ptát prostřednictvím zmíněného vládního webu.

Ten přináší detailní informace o pěti hlavních reformách; důchodové, zdravotnické, sociální, daňové a o protikorupčních opatřeních. Obsahuje také informace o novém občanském zákoníku. Součástí stránek jsou i modelové příklady s dopady reformních kroků, výroky členů vlády, odborníků a ekonomů o reformách a rozcestník s odkazy na odborné informace.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.