Diplomová práce ředitelky premiérova kabinetu Jany Nagyové není údajně v pořádku. Podle týdeníku Reflex do ní Nagyová zkopírovala dlouhé pasáže z materiálů ministerstva práce a sociálních věcí, aniž by uvedla zdroj. Práce vznikla před absolvováním studia Univerzity J. A. Komenského.

K článku, který ji částečně nařekl z plagiátorství, se Nagyová vyjadřovat nechce. Odkázala na vedení fakulty.

"Článek jsme zaregistrovali a situaci prověřujeme," potvrdil serveru IHNED.cz mluvčí univerzity Jan Červenka.

V souvislosti s touto školou se objevily pochyby i o kvalitě diplomové práce bývalé šéfky kabinetu ministra školství Jany Machálkové nebo starosty Prahy 11 Dalibora Mlejnského.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ředitelka premiérova kabinetu získala v době, kdy pod Petrem Nečasem pracovala na ministerstvu práce a sociálních věcí, titul Mgr. na Univerzitě J. A. Komenského. Při psaní diplomové práce údajně hojně využila analýzy ministerstva, aniž by je v textu zmínila jako zdroj.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.