Advokátní kancelář Šachta & Partners získala v očích veřejnosti korupční nálepku.

Může za to bývalý šéf civilní rozvědky a současný šéf investigativců Nadačního fondu proti korupci Karel Randák. Ten totiž od prosince několikrát veřejně poukázal na to, že právníci od Drahomíra Šachty jsou údajně zapojeni do finančních transakcí, které měly v minulosti přes spletitou síť nastrčených zahraničních firem vyvést stamiliony korun z pražského dopravního podniku.

Podle Randáka se tak dělo v době, kdy v DPP vládl Martin Dvořák. A peníze prý končily u vlivného pražského podnikatele a lobbisty Ivo Rittiga.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Advokáti ze Šachta & Partners válčí s Karlem Randákem z Nadačního fondu proti korupci. Randák je označil za korupčníky, kteří měli údajně vyvádět stamiliony z DPP. Právníci to ale důrazně popírají. Jaká mají vysvětlení? Ptali jste se Davida Michala on-line.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.