Nedávná výměna na postu ředitele zpravodajství televize Nova přinesla další "neplánovné" personální změny. Ve středu odpoledne postupně podalo výpověď pět redaktorů domácího zpravodajství a o odchodu uvažují i dva editoři.

Reportéři David Vaníček, Pavel Šuba, Jiří Pánek, Tomáš Hauptvogel a Eva Myšíková z Novy odcházejí kvůli zaváděným změnám nového ředitele zpravodajství, Vladimíra Mužíka, který do funkce přestoupil z postu PR ředitele televize 24. února. Na pozici vystřídal Martina Ondráčka, který zpravodajství Novy vedl 12 let.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Příchod Vladimíra Mužíka na post nového ředitele zpravodajství TV Nova znamenal i odchod několika zkušených reportérů. David Vaníček, Pavel Šuba, Jiří Pánek, Tomáš Hauptvogel a Eva Myšíková ve středu odpoledne podali výpověď. S novým stylem vedení redakce nesouhlasí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.