Zlínský kraj je podle elitního očního chirurga Pavla Stodůlky z kliniky Gemini fajn místo pro život. Střetávají se tu tři odlišné regiony - Slovácko, Haná, Valašsko - které se vzájemně pozitivně ovlivňují a inspirují, a to je prý velmi dobře.

Přesto sedmačtyřicetiletý Stodůlka vnímá nejvýchodnější kraj v Česku jako organismus, který trpí i chorobami, které je potřeba léčit.

"Jde ale o dlouhodobou a náročnou terapii," upozorňuje světově uznávaný lékař, který do Zlína přišel společně s manželkou ze severní Moravy, založil zde rodinu a profesně navázal na tradici úspěšné zlínské oční chirurgie.

Stodůlka zavedl v Česku jako první několik laserových operací, založil špičkovou kliniku Gemini, provozuje pět špičkových pracovišť po celé zemi i v rakouské Vídni a baví ho i role učitele mladých mediků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • "Do politiky mají jít lidé, kteří v životě něco ukázali. Mají vizi, umí za ní jít a naplnit ji," tvrdí v předvolebním speciálu serveru IHNED.cz elitní český lékař Pavel Stodůlka, hybatel Zlínského kraje.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.