Podvedl bývalý šéf fotbalového svazu František Chvalovský Komerční banku? A patřilo vyvedení peněz manažery z Komerční banky do společnosti B.C.L. Baraka Alona mezi největší hospodářské "tunely" v Česku? Okradli majitelé H-Systemu drobné střadatele?

Definitivní rozsudek soudu o vině a trestu už pravděpodobně nepadne. Zmíněné kauzy totiž zahladí amnestie prezidenta Václava Klause, který rozhodl zastavit všechna trestní stíhání, která se vlečou více než osm let a za něž obviněným nehrozí vyšší než desetiletý trest.

Rozčarování, které v tomto bodě amnestie přinesla, advokát Tomáš Sokol nesdílí. "Pět, maximálně deset věcí, kterých se to může týkat, bylo stejně tak nepřehledných, že nad trestem bude vždycky otazník. Takže já v tom nevidím velký problém," řekl v rozhovoru pro IHNED.cz.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.