Česká armáda chystá ještě letos velký výprodej nepotřebného majetku, který leží ve skladech v Novém Jičíně a v Ústí nad Orlicí a jehož účetní hodnota se pohybuje okolo jedné miliardy korun.

V rámci jedné operace chtějí vojáci navíc sklady pronajmout a na jejich provozu ročně ušetřit zhruba čtyřicet milionů korun.

Na obchod přitom hodně spěchají. Tlačí je škrty v už tak dost napnutému rozpočtu a navíc nemají peníze na nákup nové techniky.

Podle šéfa sekce logistiky ministerstva obrany Vladimíra Halenky by vojsko rádo vše prodalo nejpozději do konce letošního roku, nejlépe jako komplet v jednom velkém balíku.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.