Vojenské technické muzeum v Lešanech zahajuje v sobotu sezonu a při příležitosti 20. výročí Armády České republiky předvede pestrou škálu bojové techniky.

"Otevírací den s dynamickými ukázkami představí početné tanky, obrněná vozidla i těžké dělostřelectvo. Své brány otevírají Lešany v 9.30, vstup je zdarma. Součástí hlavního programu bude i průlet letounů JAS 39 Gripen a L-159 Alca, na obloze se objeví i vrtulník Mi-17 a historické stroje Zlín Z-235," informoval mluvčí Vojenského historického ústavu Andrej Halada.

V hlavním programu budou k vidění jak historické exponáty z muzejních sbírek, tak současná armádní technika.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.